Bodybuilding
Anasayfa

Kids Club

SİZ SPORUNUZU YAPARKEN, ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET.

Kids Club

Mila Kid’s 0-13 yaş çocuklara hizmet vermektedir. 0-2 yaş bebeklere bire bir bakım, 2 yaş üstü çocuklara yaş gruplarına göre ayrılmaktadır.

Sizler egzersizlerinizi yaparken çocuklarınız eğitmenlerimizle birlikte keyifli vakit geçirirler.

İlk olarak hedefimiz çocuklarımıza sosyal, psikolojik, bedensel gelişimine katkıda bulunmaktadır. Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilecekleri ve aynı zamanda sosyalleşebilecekleri Mila Kid’s Club ile aklınız çocuklarınızda kalmayacak.

Geleceğimizi oluştaracak çocuklarımızın hayata daha donanımlı hazırlanmaları, daha bilgili, daha aktif olmaları için Mila Kid’s Club iş başında.

Çocuğunuzun daha sosyal, daha donanımlı, daha bilgili ve kendine güveni tam olarak hayata başlaması bu gibi eğlenceli ve eğitici ortamlarda gizlidir. Biz burada sadece çocuklarınızın, siz spor yaparken sizi beklemesini değil, beklerken eğitici proğramlar eşliğinde öğrenmeye ilgi duymalarını sağlıyoruz.

Mila Junior çocuk alanı; çocukların paylaşma, birlikte hareket etme ve oyun oynama ihtiyaçlarını karşılıyor. Böylece çocuğunuzun zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimi destekleniyor. Aklınız çocugunuzda kalmasın diye özel kamera sistemi sayesinde, siz bir yandan spor yaparken bir yandan da çocuğunuzu anlık olarak takip edebileceksiniz.

HEALTHY LIFE!

BİZE ULAŞIN!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Hafta İçi 08:00 - 23:00.

Hafta Sonu 09:00 - 22:00.

Adres:

Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı No:42 İzmit / KOCAELİ(Eski Buzz Restaurant)

Telefon:

+90 262 335 23 41

Fax:

+90 262 335 23 41

Email:

info@milacitysportsclub.com

Güvenlik Kodu :