Fitness

Ağırlık İstasyon Çalışma Alanı

Ağırlık İstasyon Çalışma Alanı

Sağlıklı yaşam için öncelikli olarak kuvvetin her zaman yerinde tutulması gerekir. Kasların sağlıklı olmasını sağlamak için ağırlık istasyonlarından yararlanmak gerekir. Ağırlık istasyonları ile vücudun bütün bölümü çalıştırılabilir. Ağırlık istasyonları ile yapılan egzersizler kişilerde görünüm ve şekil güzelliğinin yanı sıra vücudun iç organlarının sağlıklı olmasını ve psikolojik olarak da kişinin kendine güvenmesini sağlar.

Özellikle bayanların menopoz döneminde ağırlık makinaları ile egzersiz yapmaları kemiklerin kuvveti açısından çok önemli ve faydalıdır. Kadınlar bu dönemlerde kemik yapısında ki azalmaları ağırlık makinaları ile önleyebilir. Ağırlık istasyonları çok amaçlı egzersiz yapılmasını sağlar.

Bir takım ağırlık makinası sadece bir bölüm kası çalıştırmak için tasarlanmıştır. Bazı makinalar ise bütün vücudu tamamen çalıştırmak için tasarlanmıştır. Ağırlık istasyonlarının kullanım şekli de çok kolaydır. Serbest ağırlıklara oranla daha güvenilir bir çalışma sağlanır.

Egzersizlerde başarı sağlamak için ağırlık makinaları ile beraber serbest ağırlıkta çalışmak yararlı olur.Düzenli olarak kullanılan ağırlık makinaları ile vücuttaki kas oranı artar ve bununla birlikte metabolizma daha hızlı ve düzenli çalışır. Kas oranı ile birlikte metabolizmanın hızlanması yağlanma sorununa bağlı olarak gelişen problemleri ortadan kaldırabilir.

HEALTHY LIFE!

BİZE ULAŞIN!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Hafta İçi 08:00 - 23:00.

Hafta Sonu 09:00 - 22:00.

Adres:

Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı No:42 İzmit / KOCAELİ(Eski Buzz Restaurant)

Telefon:

+90 262 335 23 41

Fax:

+90 262 335 23 41

Email:

info@milacitysportsclub.com

Güvenlik Kodu :