Fitness

Aktiviteler

Aktiviteler

PİLATES

Pilates, zihinsel ve fiziksel sağlığın buluştuğu bir programdır. Pilateste hareketler akıcıdır. Nefes, kontrol ve konsatrasyonla birleştirilmiştir. Pilates uygulamalarında, güç ve esneklik sağlamak için uygulayıcının kendi vücut ağırlığı kullanılmaktadır. Pilates ile esneklik, güç ve enerjide ciddi artışlar sağlanmaktadır.

REFORMER

Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir.

KICK BOKS

Kick Boks, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

LATİN DANSLARI

Müziğin eşliğinde, Latin ve modern dans figürleriyle eğlence ve hareket dolu bir cardio çalışması

CRUNCH POWER

Karın kaslarınızın çalışması sayesinde kasların bağlı olduğu deri toparlanır ve daha sıkı bir görünüme kavuşur. Karın bölgesindeki yağların erimesi diyet ve egzersizin bir arada kullanıldığı sıkı bir disiplin sayesinde mümkün olacaktır.

YOGA

Mutlu ve aydınlık bir insan olmanın yöntemi Yoga sayesinde, daha iyi ve uzun yaşamayı mümkün kılacak sağlık ve dengeyi bulabilirsiniz.

ZUMBA

Eğer amacınız stres atmaksa Zumba tam size göre! Hatta bu konuda o kadar başarılı ki size terapiden bile daha iyi gelecek! Zumba’nın canlı hareketleri hem moralinizi yükselten endorfinleri salgılamanızı sağlayacak hem de dans ettikçe endişelerinizden kurtulacaksınız.

HAT BELLY

Daha mutlu ve güne zinde başlayarak enerjik olmamızı sağlar. Bel ve karın kaslarımızı çalıştırır, kollarımızı kuvvetlendirir, esneklik kazandırır.

STEP WORKOUTS

Aerobik-fitness dalında bir spor türüdür. 250’ye yakın kareografiyle uygulanır ve tüm sporlar içinde en fazla yağ yaktıran spor dalı olarak bilinir.

SPINNING

Vazgeçilmez kondisyon aleti sabit bisikletler, spinning ile hiç olmadığı kadar eğlenceli ve verimli, kolayca uygulanabilen spinning ile kondisyon artarken, kalp güçlenmektedir. Dolaşım sisteminin düzenli çalışması sağlanmaktadır. Bisiklet üzerinde oturarak, ayakta, öne, arkaya ve yanlara doğru eğilip doğrularak kollar, göğüs kasları, bacaklar ve sırt da çalıştırılmaktadır.

AQUA GYM

Aqua gym, suyun ferahlatıcı ortamında sıcağın etkisini hissetmeden ve eklemler üzerinde zorlama yapmadan rahat bir egzersiz imkanı sunuyor. Suda yapılan egzersizler, kasları çalıştırırken, suyun basıncı vücutta masaj etkisi yaratıyor. Üstelik, aqua gym için yüzme bilmek de şart değil.

HEALTHY LIFE!

BİZE ULAŞIN!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Hafta İçi 08:00 - 23:00.

Hafta Sonu 09:00 - 22:00.

Adres:

Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı No:42 İzmit / KOCAELİ(Eski Buzz Restaurant)

Telefon:

+90 262 335 23 41

Fax:

+90 262 335 23 41

Email:

info@milacitysportsclub.com

Güvenlik Kodu :